Víte že?

Použitím renovovaných tonerů v žádném případě neztrácíte záruku na tiskárnu?

Ano, je to tak. Na závady tiskáren, keré nejsou zbůsobeny použitím jiných tiskových kazet, než originálních se plně vztahuje záruční lhůta daná výrobcem a tento za tiskárnu ručí. V opačných případech (závada způsobená renovovaným tonerem), ručíme za závadu my a na naše náklady zajistíme opravu. V takových případech kontaktujte náš servis, refundce opravy provedené jiným subjektem bohužel není možná. Pokud si přesto nebudete jisti záruční opravou a jste našimi zákazníky, vyřídíme záruční opravu za Vás.

Renovace není jen dosypání tonerového prachu.

Pokud by jste do tiskové kazety všemožným způsobem nasypali pouze tonerový prach, kazeta určitě nebude pracovat správně. Při renovaci tonerových kazet, se nejedná o pouhé dosypání, nebo doplnění. Kazety jsou celé odborně rozebrány, je z nich odstraněn starý tonerový prach a ostatní nečistoty. Předejde se tím k míchání starého a nového toneru. Díly podílející se na tisku jsou vyměněny za nové. Renovovaná kazeta dále prochází zkouškou těsnosti a kontrolou tisku. Teprve pak je finální produkt zabalen do ochranného obalu a připraven k expedici.
Naše společnost věnuje velké úsilí při výběru dodavatelů a vyrobců jednotlivých náhradních dílů tiskových kazet a tonerového prachu. Tyto výrobce nevybíráme v žádném případě podle ceny, ale podle kvality, kterou důkladně testujeme.

Prázdné tiskové kazety nepatří do koše?

Nechcete-li si nechat kazetu zrenovovat a snížit tak výrazně Vaše tiskové náklady a ušetřit přírodu, při zachování kvality tisku, určitě není správné prázdnou kazetu vyhodit do koše. Není to ekologické a je to neekonomické. Prázdná kazeta obsahuje plastové a kovové části a zbytky toneru.Takže pouhým vyhozením do kontejneru, nemůže být o třídění odpadu, natož o ekologické likvidaci ani řeč. Proto, prázdnou kazetu od Vás převezmeme. Za kazety vhodné k renovaci Vám dokonce ZAPLATÍME, ty ostatní za Vás ekologicky zlikvidujme. Na požádání Vám vystavíme potvrzení o ekologickém zacházení s tonerovou kazetou.

Pravidelný servis výrazně prodlouží životnost vašich tiskáren.

Každé tiskové zařízení je stroj, obsahující složitou elektroniku, jemnou mechaniku, segmenty pro podávání a separaci papíru.To vše potřebuje pravidelnou kontrolu a údržbu. Spojte se proto s naším servisem a my s vámi dojednáme co nejvýhodnější servisní podmínky, které nezatíží Vaší kapsu a výrazně prodlouží životnost a zvýší spolehlivost vašich tiskových zařízení.
http://www.canservis.cz/servis/